Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Farba - odtieň
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Hrúbka
Priemer
Dezén
Model
Odolnosť
Ostatné
Pohodlnosť
Protišmykovosť
Tvar
Značka

Protišmyková ochrana

Na e-shope FLOMAT.cz nájdete kompletný sortiment ochranných prvkov proti pošmyknutiu na schodoch, v interiéri aj vo vonkajších priestoroch. Pre kancelárie a domácnosti ponúkame množstvo protišmykových nášľapov na schody z rôznych kobercových materiálov aj z gumy. Ak nechcete narušiť vzhľad vášho schodiska, sú pre vás ideálnou voľbou protišmykové schodové hrany a lišty . Môžete ich využiť na schodiskách alebo kdekoľvek na podlahe. V kúpeľniach, v saunách alebo pri bazénoch a vírivikách zase využijete gumové rohože . Tie sa vyrábajú aj vo vysoko odolných prevedeniach ako tzv. priemyselné rohože . Využijete ich vo všetkých možných prevádzkach alebo vo vašej domácej dielni. Zaujímavou novinkou na trhu sú protišmykové spreje , ktoré vytvárajú na hladkom povrchu rovnomerný nekĺzavý film. Ich výhodou je rýchla okamžitá aplikácia. Rýchlym a jednoduchým riešením, ako znížiť riziko pošmyknutia, je tiež inštalácia samolepiacich protišmykových pásikov .

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.