Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Elektrické rohože nasávajúce nečistoty

Elektrické rohože nasávajúce nečistoty používajú systémy s odsávaním a filtráciou, ktoré topánky dokonale očistí: zbavia prachu a drobných nečistôt. Využijete ich všade tam, kde potrebujete zabrániť prenikaniu nečistôt do čistých miestností a priestorov , ako sú napríklad softvérové a IT firmy, priestory farmaceutickej a kozmetickej výroby, výskumné centrá alebo laboratóriá. Uplatní sa tiež pri vchodoch do budov, ako sú materské školy a školy, obecné úrady, výstaviská, reštaurácie, stravovacie zariadenia, opatrovateľské domy, nemocnice, kancelárie a ďalšie.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.