Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Vstupné rohože z umelého trávnika

Vstupná rohož z umelého trávnika pôsobí dojmom skutočnej trávy . Využijete ju na balkón alebo terasu, ktorým dodajú prírodný vzhľad. Pretože je príjemná aj na dotyk, môžete po nej chodiť naboso . Poslúži tiež pri kempovaní ako náhradu trávnika . Môžete ju využiť aj na záhrade, najmä tam, kde živý trávnik v letných mesiacoch pravidelne usychá alebo sa tam tvorí bahno. Táto rohož zostane vždy krásne zelená bez toho, aby ste spotrebovali kvapku vody. Rohože z umelého trávnika sa využívajú aj na detských ihriskách a športoviskách a ako príjemný povrch okolo bazénov, bazénov, vonkajší spŕch alebo sáun.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.