Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Šírka
Dĺžka
Výška
Model
Odtieň
Ostatné
Značka

Umelé trávniky, trávne koberce

Je pre vás prioritou, aby váš dom a jeho okolie harmonicky splývalo s okolitou prírodou ?

Potom sú pre vás ideálnou voľbou umelé trávniky , trávne koberce a rohože s umelým trávnikom , na nestailné podložie potom dlažba s umelým trávnikom .

Ľahko a rýchlo ich môžete inštalovať všade tam, kde bežná tráva nemá dobré podmienky pre svoj rast. Ako krytinu ich použite na strešné terasy, balkóny, verandy alebo záhrady . Všade tam sú vhodné umelé trávniky s vysokým vlasom, ktorý im dodáva príjemný nášľap.

Umelé trávniky s nižším vlasom sa pokladajú na predzáhradky, ku vchodom, k pergolám alebo k bazénom .

Väčšina umelých trávnikov má drenážne otvory , ktoré sa postarajú o odvod prebytočnej vody.

Prednosťou takto "zatrávnených" plôch sú svieži prírodný vzhľad a dlhá životnosť s nízkymi prevádzkovými nákladmi . Odpadajú všetky starosti s hnojením, zavlažovaním, kosením a znečistením hlinou. Klasický anglický trávnik sa tak stáva dostupným pre každého.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.