Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Terasové dlažby Cosmopolitan

Chcete terasovú dlažbu, ktorá je odolná , dobre vyzerá a ktorá nesie punc ekologického produktu (je vyrobená z recyklovanej gumy z pneumatík)? Terasová dlažba Cosmopolitan imituje drevenú podlahu a vyznačuje sa vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou . Rub dlaždice je opatrený drážkami, ktoré zaisťujú odtok prebytočnej vody. Túto dlažbu využijete na terasu, balkón, do záhrady, altánku, ako drevený chodník, k bazénu alebo na kúpalisko. Dlažbu si ľahko a rýchlo položíte sami pomocou bočných spojovacích háčikov.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.