Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Farba
Odtieň
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Dezén
Množstvo
Model
Ostatné
Značka

Terasové dlažby

Povrch terasy vyžaduje materiál, ktorý odolá vode a nepriazni počasia . Ale aj oderu , napríklad pri presunoch stolov a kontakte so znečistenou obuvou. Odolné dlažby (podlahy) sa vyrábajú z plastov, gumy a z dreva. Súčasným štandardom sú terasové dlažby so zámkovým systémom, ktorý umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž. Dlažbu si tak položíte aj svojpomocne.

Drevené a drevo imitujúce dlažby dodajú vašej terase patričný „prírodný“ štýl. Trendom sú drevené dlažby so spodnou plastovou vrstvou s drenážou. Vďaka nej je možné dlažbu položiť na akýkoľvek povrch. Plastová drenáž skvele odvádzajú vodu a izolujú drevo od vlhkosti.

Prednosťou gumovej dlažby je jej odolnosť voči silným nárazom, vode a chemickým látkam. Táto dlažba tiež výrazne tlmí kročajový hluk.

Pokiaľ vaša terasa prichádza často do kontaktu s veľkým množstvom vody, bude sevám hodiť plastová perforovaná dlažba s drenážou. Využijete ju aj do sauny. Plastové dlažby sa vyrábajú okrem iného polypropylénu. Tieto podlahy dobre vyzerajú a vyznačujú sa skvelými vlastnosťami a životnosťou.

Terasové dlažby všetkých typov využijete aj na záhradách, v altánkoch, okolo bazénov a vonkajších kúpalísk.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.