Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Hrúbka
Model
Odtieň
Tvar
Značka

Nášľapy na schody

Nášľapy na schody výrazne zvýšia bezpečnosť pohybu po schodiskách . Podľa spôsobu a miery zaťaženia vášho schodiska si vyberte nášľapy z materiálu, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu účelu. Hliníkové nášľapy sú vhodné na schody, ktoré prichádzajú do styku s vodou a musia odolávať vplyvom počasia. Gumové nášľapy odporúčame pre schody namáhané častými nárazmi, vodou, bahnom a inými nečistotami. Do interiérov a pre nižšie záťaže postačia kobercové nášľapy .

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.