Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Hrúbka
Hĺbka
Model
Odtieň
Rozmer nosného pásika
Rozmer oka
Tvar
Značka

Schody, schodiská

Či už v rodinnom dome alebo vo výrobni, všade dnes musia schodište spĺňať určité bezpečnostné normy . Zvlášť vysoké sú tam, kde sa pohybujú malé deti, starí ľudia a pracovníci s nákladom.

Najčastejšie dochádza k úrazom na začiatku a na konci schodiska . Príčinou býva prehliadnutie hranice schodiska. Preto sa prvý a posledný stupeň schodiska umiestňujú prvky, ktoré túto hranicu zvýraznia .

Ďalším opatrením je inštalácia nášľapov na schody . Vďaka nim noha zo schodu neskĺzne a znižuje sa tak riziko pádu. Nášľapy bývajú zhotovené z rôznych materiálov: z koberca, gumy alebo polykarbonátu. Ako prevencia pošmyknutia sa inštalujú aj protišmykové pásky , schodnice , schodové rohože , hrany a lišty .

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.