Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Farba - odtieň
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Hrúbka
Hĺbka
Model
Rozmer nosného pásika
Rozmer oka
Tvar
Značka

Schody, schodiská

Či už v rodinnom dome alebo vo výrobni, všade dnes musia schodište spĺňať určité bezpečnostné normy . Zvlášť vysoké sú tam, kde sa pohybujú malé deti, starí ľudia a pracovníci s nákladom.

Najčastejšie dochádza k úrazom na začiatku a na konci schodiska . Príčinou býva prehliadnutie hranice schodiska. Preto sa prvý a posledný stupeň schodiska umiestňujú prvky, ktoré túto hranicu zvýraznia .

Ďalším opatrením je inštalácia nášľapov na schody . Vďaka nim noha zo schodu neskĺzne a znižuje sa tak riziko pádu. Nášľapy bývajú zhotovené z rôznych materiálov: z koberca, gumy alebo polykarbonátu. Ako prevencia pošmyknutia sa inštalujú aj protišmykové pásky , schodnice , schodové rohože , hrany a lišty .

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.