Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Hrúbka
Dezén
Model
Odolnosť
Odtieň
Ostatné
Pohodlnosť
Protišmykovosť
Výška pádu
Značka

Podlahy podľa materiálu

S ohľadom na účel vašej podlahy si môžete na e-shope FLOMAT.sk vybrať z mnohých materiálov .

Gumové (gumové) podlahoviny , či už ako dosky, dlaždice alebo podlahové gumy, nájdu uplatnenie všade tam, kde musí podlaha zvládať vysokú záťaž a tlmiť vibrácie. Gumové podlahy sú vhodné do detských herní, na detské ihriská a na športoviská všetkého druhu. Podľa typu gumy (napríklad EPDM, NBR) potom gumové podlahy odolávajú vode, olejom a chemikáliám. Hodí sa do garáží a autoservisov, do dielní, do fitness a tiež do stajní alebo do transportérov pre zvieratá.

Eshop FLOMAT.sk prináša neprebernú ponuku plastových podláh , dosiek a dlaždíc: PVC vinylových , polyetylénových a polypropylénových , vhodných pre váš dom, byt, záhradu, výrobňu či vonkajší areál.

PVC vinylové podlahy sú vhodné najmä do miestností s vlhkou prevádzkou, ako sú kúpeľne a kuchyne. Vďaka odolnosti voči soliam, olejom a rôznym chemikáliám, sú PVC vinylové podlahy skvelou voľbou aj pre garáže a autoservisy. Znesú tiež pomerne vysokú záťaž a vynikajú odolnosťou voči prachu a nečistotám, takže nevyžadujú špeciálnu údržbu.

Polypropylénové podlahy sa využívajú všade, kde je potrebný tvrdý odolný povrch, napríklad na športoviskách, v halách, na štadiónoch alebo okolo bazénov.

Účelom penových podláh je tlmiť vibrácie a nárazy a zabrániť pošmyknutiu pri cvičení naboso. Uplatňujú sa tak vo fitness a rehabilitačných centrách av telocvičniach jogy a bojových športov.

Drevené a drevo imitujúce podlahy sa hodia predovšetkým na terasy a balkóny, ktorým dodávajú patričný „prírodný“ štýl. Využitie nájdu aj na záhradách, v altánkoch, okolo bazénov, vonkajších kúpalísk. FLOMAT.sk ponúka drevené podlahy od certifikovaného obchodného reťazca, ktorý garantuje, že je drevo vodeodolné a odolné voči škodcom dreva.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.