Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Umelé trávniky, trávne koberce

Je pre vás prioritou, aby váš dom a jeho okolie harmonicky splývalo s okolitou prírodou ?

Potom sú pre vás ideálnou voľbou umelé trávniky , trávne koberce a rohože s umelým trávnikom , na nestailné podložie potom dlažba s umelým trávnikom .

Ľahko a rýchlo ich môžete inštalovať všade tam, kde bežná tráva nemá dobré podmienky pre svoj rast. Ako krytinu ich použite na strešné terasy, balkóny, verandy alebo záhrady . Všade tam sú vhodné umelé trávniky s vysokým vlasom, ktorý im dodáva príjemný nášľap.

Umelé trávniky s nižším vlasom sa pokladajú na predzáhradky, ku vchodom, k pergolám alebo k bazénom .

Väčšina umelých trávnikov má drenážne otvory , ktoré sa postarajú o odvod prebytočnej vody.

Prednosťou takto "zatrávnených" plôch sú svieži prírodný vzhľad a dlhá životnosť s nízkymi prevádzkovými nákladmi . Odpadajú všetky starosti s hnojením, zavlažovaním, kosením a znečistením hlinou. Klasický anglický trávnik sa tak stáva dostupným pre každého.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.