Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Šírka
Dĺžka
Výška
Dezén
Množstvo
Model
Odtieň
Ostatné
Značka

Terasová dlažba

Povrch terasy vyžaduje materiál, ktorý odolá vode a nepriazni počasia . Ale aj oderu , napríklad pri presunoch stolov a kontakte so znečistenou obuvou. Odolné dlažby (podlahy) sa vyrábajú z plastov, gumy a z dreva. Súčasným štandardom sú terasové dlažby so zámkovým systémom, ktorý umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž. Dlažbu si tak položíte aj svojpomocne.

Drevené a drevo imitujúce dlažby dodajú vašej terase patričný „prírodný“ štýl. Trendom sú drevené dlažby so spodnou plastovou vrstvou s drenážou. Vďaka nej je možné dlažbu položiť na akýkoľvek povrch. Plastová drenáž skvele odvádzajú vodu a izolujú drevo od vlhkosti.

Prednosťou gumovej dlažby je jej odolnosť voči silným nárazom, vode a chemickým látkam. Táto dlažba tiež výrazne tlmí kročajový hluk.

Pokiaľ vaša terasa prichádza často do kontaktu s veľkým množstvom vody, bude sevám hodiť plastová perforovaná dlažba s drenážou. Využijete ju aj do sauny. Plastové dlažby sa vyrábajú okrem iného polypropylénu. Tieto podlahy dobre vyzerajú a vyznačujú sa skvelými vlastnosťami a životnosťou.

Terasové dlažby všetkých typov využijete aj na záhradách, v altánkoch, okolo bazénov a vonkajších kúpalísk.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.